Shinobi no Souzoku
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hina Yamashi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hina

Hina


Liczba postów : 1
Join date : 15/04/2017

Hina Yamashi Empty
PisanieTemat: Hina Yamashi   Hina Yamashi EmptyNie 16 Kwi - 14:28

Imię i nazwisko: Hina Yamashi
Wiek: 12 lat
Płeć:Kobieta
Miejsce urodzenia:Suna
Miejsce zamieszkania:Suna

Natura chakry:
Ranga: Genin

Statystyki: 
Siła: 2
Szybkość:2
Zręczność: 2
Kontrola chakry: 2

Umiejętności jutsu:
Ninjutsu: 2
Taijutsu: 2
Genjutsu: 2
Kenjutsu:2

Specjalizacje: 
Przywódca: 1
Taktyk: 1
Wojownik: 1
Medyk:1
Szpieg:1

Level:1

Jutsu:
- Bunshin No Jutsu,
- Kawarimi No Jutsu,
- Henge No Jutsu,

Dodatkowa broń: brak

Wygląd: Hina jest niską, szczupłą dziewczynką, która nie wyróżnia się niczym specjalnym. Ma średniej długości purpurowe włosy, które najczęściej nosi związane w kucyk i duże, purpurowe oczy. Lubi chodzić w sukienkach i luźnych rzeczach, które nie krępują jej ruchów podczas zabawy.

Charakter: 
Hina to wesoła, bardzo otwarta i łaknąca ciągłej uwagi dziewczynka, która nienawidzi siedzieć w miejscu. Jej chęć ruchu i działania jest jedną z niewielu rzeczy, które odziedziczyła po ojcu. Lubi przechwalać się tym, czego się nauczyła i swoją starszą siostrą, którą uważa za wzór perfekcji. Jest też całkiem odważna, a radosne usposobienie z pewnością jest schedą po matce. Lubi żartować i wygłupiać się, a ponad wszystko w świecie kocha swoją rodzinę. Jej ulubionym czasem jest ten, który spędzają wszyscy razem. Ma też słabość do pluszaków i słodkiej fasoli. 

Historia:
Przyszłam na świat 17 marca, a pierwszym co usłyszałam był radosny płacz matki i wesoły śmiech ojca. Urodziłam się w rodzinie składającej się z Jounina Wioski Ukrytej w Piasku, pracownicy Archiwum Suny i trzyletniej, rozbrykanej dziewczynki. W dzieciństwie niczego mi nie brakowało, no może prócz obecności ojca, który często podejmował się misji poza wioską. Matka za to zawsze była obok, służyła radą i pomocą. Rosłam szybko i zdrowo, a czas upływał mi głównie na zabawie ze starszą siostrą. Kochałam ją tak, jak tylko dziecko może kochać osobę, która jest dla niego wszystkim. Chodziłam za nią wszędzie, robiłam to co ona, nawet starałam się wyglądać tak samo. Wkrótce jednak Naoki rozpoczęła naukę w Akademii, przez co nie miała dla mnie już tyle czasu co kiedyś. Stała się też nieco dojrzalsza i poważniejsza, przez co już nie tak chętnie spędzała ze mną czas, wybierając za to swoich znajomych z Akademii. Niedługo po moich piątych urodzinach na świecie jednak pojawił się ktoś, kto pomógł mi przetrwać te ciężkie chwile - Souma, mój mały braciszek, którego ojcu udało się zmajstrować mimo rzadkiej obecności w domu. Od tamtej pory moje dni wypełniły się doglądaniem brata i pomaganiem matce. W końcu nadeszła pora, w której i ja postawiłam pierwsze kroki w Akademii. Przykładałam się do nauki, wciąż mając w głowie swój ideał. Naoki ukończyła Akademię z wyróżnieniem i szybko zaczęła razem z drużyną wykonywać misje, ja natomiast przyrzekłam sobie, że kiedyś ramię w ramię z siostrą wyruszę na jedną z nich. Tym oto sposobem całkiem niedawno udało mi się ukończyć Akademię i zostać kunoichi.

Rodzina:
- Ren Yamashi (40 lat) - pogodny, opanowany i bardzo lojalny względem swojej wioski. Kocha rodzinę, jednak obowiązki Jounina przekłada ponad własne szczęście. 
- Maki Yamashi (37 lat) - zawsze uśmiechnięta kobieta, uosobienie spokoju i miłości. Jest idealną matką, za swoją rodziną wskoczyłaby w ogień. Bardzo lubi zarówno swoją pracę, jak i zajmowanie się rodziną i domem.
- Naoki Yamashi (15 lat) - starsza siostra Hany. Jest swoistą mieszanką charakterów, jak i wyglądów swoich rodziców - poważna jak ojciec i troskliwa jak matka, z jego ciemno brązowymi oczami i ich kształtem, z jej delikatnymi, purpurowymi włosami i zadartym nosem. Bardzo przykłada się do swojej roli genina, dużo pomaga w domu. Lubi spędzać czas z rodzeństwem, choć już nie w głowie jej dziecięce zabawy i przekomarzanki.
- Souma Yamashi (7 lata) - uroczy chłopiec z burzą czarnych, gęstych loków na głowie. Kocha swoje zabawki i Hinę, lubi słodycze i chciałby mieć psa. 

Nindo:Dorównać siostrze. 

Plecak:
- 10 kunai
- 10 shuriken
- kabura na nogę
- 5 bandaży
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 174
Join date : 03/03/2013

Statystyki
Poziom:
EXP:
Hina Yamashi Left_bar_bleue0/0Hina Yamashi Empty_bar_bleue  (0/0)
Życie:
Hina Yamashi Left_bar_bleue100/100Hina Yamashi Empty_bar_bleue  (100/100)

Hina Yamashi Empty
PisanieTemat: Re: Hina Yamashi   Hina Yamashi EmptyPon 17 Kwi - 9:47

Zaakceptowane
Powrót do góry Go down
 
Hina Yamashi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi no Souzoku :: Karty Postaci :: Suna-
Skocz do: